Nowy sklep TK Maxx w Forum Gdańsk

Od 26 maja mam bliżej do TK Maxx! W nowo powstałym centrum Forum Gdańsk otworzył się drugi w mieście TK Maxx, co oznacza, że dzieli mnie od niego jakieś 20 minut jazdy tramwajem – cieszy mnie to niezmiernie!

Na początku mojej przygody z TK Maxx, kierowałam się wyłącznie do działu z produktami dla domu, ale z czasem zaczęłam zahaczać o kolejne z sześciu działów tematycznych. Obecnie każda moja wizyta w sklepie to najpierw polowanie na akcesoria kuchenne (niezmiennie polecam formy do pieczenia, które można tu kupić, są świetnej jakości i w dobrej cenie), a potem spacer po innych działach.

Po produktach dla domu ruszam do działu kosmetycznego, gdzie poluję na maseczki do twarzy, potem do działu z akcesoriami (w tym sezonie kupiłam śliczne okulary przeciwsłoneczne, mam jeszcze chętkę na letni koszyk (trwa jeszcze wielka dostawa toreb i torebek, więc nie zwlekajcie!), na koniec moda damska (poluję na piękną letnią sukienkę), dziecięca (wiadomo…) i obuwie. W zasadzie uświadomiłam sobie, że obecnie jedyny dział, w który się nie zapuszczam to moda męska.

W TK Maxx w Forum Gdańsk znajdziecie oczywiście wszystkie działy tematyczne, a w nich produkty znanych marek i projektantów w świetnych cenach sprzedaży, nawet do 60 % niższych od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. Dostawy do TK Maxx są kilka razy w tygodniu, więc zawsze można coś upolować. Jeśli szukacie fajnego pomysłu na prezent,  nie zapomnijcie o kartach upominkowych, ważnych bezterminowo. Można je kupić w każdym z 42 sklepów oraz tutaj – klik.

Zapraszam Was na wirtualny spacer po sklepie, no i na odwiedziny w realu 🙂

Podsumowując:

Nowy sklep TK Maxx znajdziecie w Forum Gdańsk (klik) na poziomie 0, sklep widać z ulicy, więc łatwo doń trafić.

3 komentarze

 • zozo
  6 lat temu

  mnie tam do wizyty w TK MAXXIE zachęcać nie trzeba 😀 przepadam za tym sklepem. tyle, że z ciuchami to trzeba mieć czas, żeby przewertować. jak w lumpeksie.

  • Ania Włodarczyk
   6 lat temu

   🙂 Dobre szperanie to podstawa! 🙂

 • Magda
  6 lat temu

  trzeba się wybrać!! 🙂

Zostaw komentarz