E-book “GDAŃSK DLA WTAJEMNICZONYCH. 10 pysznych spacerów”

spacery po gdańsku

Nadeszła ta chwila i z radością przedstawiam Wam owoc moich jesiennych spacerów po Gdańsku, e-book “GDAŃSK DLA WTAJEMNICZONYCH. 10 pysznych spacerów”. Na blogu opublikowałam cztery wędrówki (klik),  które pojawiły się w e-booku, ale oprócz nich jest tu jeszcze kolejne 6 tras spacerowych (m.in. Biskupia Górka, Dolina Radości, Wyspa Sobieszewska czy okolice Świętego Ducha). Każdy spacerek zawiera akcent kulinarny, bo już tak jest, że bez jedzenia i herbaty w termosie nie lubię wędrować. Mam nadzieję, że dzięki moim zdjęciom i opowieściom uda mi się zachęcić Was do odkrywania nieoczywistych zakątków mojego ukochanego miasta.

E-book “GDAŃSK DLA WTAJEMNICZONYCH. 10 pysznych spacerów” to projekt realizowany w ramach programu Otwarty IKM organizowanego przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku.

E-book jest bezpłatny i możecie pobrać go tutaj , klikając w jego okładkę (powyżej), lub na stronie IKM – klik.

Jeśli ruszycie w którąś z tras, koniecznie dajcie mi znać, będzie mi bardzo miło! Poniżej kilka z pięćdziesięciu trzech stron e-booka.

spacery po gdańsku

spacery po gdańsku

spacery po gdańsku

spacery po gdańsku

4 komentarze

 • Magda
  2 lata temu

  Pieknie….. może w końcu polubię Gdańsk ?

 • Marta
  2 lata temu

  Ania, Serdecznie gratuluję e-booka! Każda z opowieści jest ciekawa i poruszająca, także nogi, by wyruszyc jak najszybciej na te wycieczki 🙂 Jesteś niezwykła fotografka i tropicielka skarbów! Podziwiam jak zawsze Twoją wrażliwość na piękno, na detal i talent. Oczekuję krakowskiej edycji 🙂 M.

 • Katarzyna
  1 rok temu

  Pani Anno, czytam “Zapach truskawek”…. Jaka to piękna książka! Przenoszę się wraz z Panią do tamtych lat i w tamte, tak cudnie opisane miejsca, smakuję razem z Panią tego śniadania z Dziadkiem., śmieję się z tych śmiesznych sytuacji… I żałuję bardzo, że opowieści mojej Babci są już dla mnie tylko mglisty wspomnieniem. Dziękuję Pani za tą opowieść a właściwie zbiór różnych historii. Ciepło robi się w sercu wiedząc, że są jeszcze osoby, dla których tak bardzo ważna jest przeszłość i te rodzinne opowieści. A Oliwa to najpiękniejsza dzielnica Gdańska. Cudna, cudna książka. Pozdrawiam Panią serdecznie z Żukowa.

  • Ania Włodarczyk
   1 rok temu

   Bardzo dziękuję za te przemiłe słowa! Cieszę się, że moja książka się spodobała <3 Pozdrowienia!

Zostaw komentarz