Gorące życzenia (wz)*

Okres przedświąteczny to czas, kiedy przychodzi do mnie dużo paczek. Niektórych z nich się spodziewam, innych nie. Bardzo lubię rozpakowywać te ostatnie, bo zwykle nie mam pojęcia, co znajdę w przesyłce od nieznanego nadawcy.
Wczoraj dotarła do mnie duża paczka od producenta kawy Jacobs, a w niej m.in. świąteczny, mocno truskawkowy kubek wraz z mieszanką przypraw do kawy (ja otrzymałam Exotic Chilli, a Jacobs ma jeszcze w zanadrzu Chai Latte, Winter Orange, Lemon Vanilla).

Co zrobić, by taki zestaw trafił do Waszych bliskich?
1. kubek ze spersonalizowanymi życzeniami może sobie przygotować bliskim każdy z nas, wystarczy wejść na stronę przepisynakawe.pl i w zakładce ?Złóż bliskim gorące życzenia? samodzielnie go zaprojektować.
2. samo projektowanie kubka to miła zabawa, ale to nie wszystko: po ustaleniu treści, jaka na nim się pojawi, wybieramy rodzaj produktów, które zostaną do niego załączone: kawę i mieszankę przypraw skomponowaną przez Annę Starmach. W paczce znajdziecie również przepis na muffinki i foremki do tych słodkości.
3. codziennie Jacobs rozdaje aż 100 kubków, więc szanse na wygraną są naprawdę duże. konkurs trwa do 14 grudnia.
Jeden z zaprojektowanych przeze mnie kubków;
Uwaga! Zabawa bardzo wciąga 🙂 Wygenerowałam już kilka zestawów gorących życzeń, a po głowie kołacze mi się jeszcze sporo pomysłów.
Mam czas do 14-go grudnia.

* wpis zamawiany;

6 komentarzy

Zostaw komentarz