Kilka słów o piknikach

Z okazji dzisiejszego święta ? Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich – chciałam umieścić tu wpis o moich nowych, ciekawych nabytkach książkowych, niestety nie zdążę tego dzisiaj zrobić. A więc to następnym razem.
Zdążę natomiast podlinkować mój najnowszy artykuł dla magazynu Polska Niezwykła, który możecie przeczytać tutaj (s. 55). Rzecz jest o tym, co bardzo lubię: o piknikach. Znajdziecie tu moje ulubione przepisy piknikowe, znajome zdjęcia i kilka stron mych piknikowych “wywodów”.
A tutaj zebrałam relacje z moich pikników.
PS Polecam też Wam piknikowy must-have wg F5

7 komentarzy

 • 11 lat temu

  czuję się zainspirowana do piknikowania 🙂

 • 11 lat temu

  Aniu chyba jesteś jedyną osobą którą znam i która tak bardzo kojarzy mi się z piknikami. Czekam na cieplejsze dni i zaczynam piknikować nad jeziorem. Będę sobie wyobrażać polskie morze, Gdańsk, Twój balkon obsadzony zieleniną i lemoniadę w pięknej butelce.
  Dobrej nocy.

  • 11 lat temu

   Na razie balkonowa zieleń kuleje, ale jestem na dobrej drodze do zmiany tego stanu 😉 Pola, piknik nad jeziorem to cudowna sprawa, no i piasek do jedzenia sie nie dostaje, co jednak dzieje się nad morzem…

 • Nie znałam tego magazynu, z chęcią przejrzą i poczytam. Sezon piknikowy w tym roku rozpoczęty, nawet dwa już były. Z chęcią skorzystam z nowych przepisów 🙂

 • 11 lat temu

  Aniu, jeśli mi wolno tak się spoufalić ;), jesteś trendsetterką. Nawet the guardian z Ciebie zżyna. O, tutaj http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/wordofmouth/2013/apr/24/the-perfect-picnic-felicity-cloake :))

 • 11 lat temu

  Czytam, czytam 🙂

Zostaw komentarz